no-img
مرجع دانلود طرح توجیهی ایران

طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی خشکبار


مرجع دانلود طرح توجیهی ایران
مطالب ویژه
adsads

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی خشکبار
امتیاز 3.00 ( 1 رای )
doc
ژانویه 1, 2020
135 کیلوبایت
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی خشکبار


 

 

تعریف طرح توجیهی : گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد، گزارش طرح توجیهی، نام دارد.

 

طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی خشکبار

 

طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی خشکبار

بسته‌بندي به عنوان يك ابزار كارآمد سال ها است كه مورد نظر كارشناسان علم بازاريابی قرار گرفته است. استفاده از انواع مختلف بسته بندی ضمن اينكه قابليت نگهداری بهتری را به كالا می بخشد در كسب سهم بالاتری از بازار برای كالای مورد نظر نيز مؤثر است. نظريه پردازان بازاريابی، 2 نقش مهم برای بسته بندی متصور هستند كه عبارتند از : نقش Protective و نقش Promotive . چنانكه از واژه به كار گرفته شده برای اين نقش ها نيز برمی آيد نقش اول به وجه نگهداری و دوام حاصل از بسته بندی و نقش دوم به جنبه آگاهی دهنده و پيش برنده بسته بندی اشاره دارد. همچنين با توجه به بازار تقاضای مطلوب داخلی برای انواع خشكبار و آجيل، لزوم توجه بيشتر به بسته بندی اين مواد به منظور افزايش سهولت دسترسی و نگهداری مشخص‌تر میشود. ضمن اينكه پرداختن به اين موضوع دارای توجيه مناسب اقتصادی بوده و با اجرای اين طرح، میتوان بستر مناسبی را برای اشتغال نيرو های ماهر و نيمه ماهر فراهم آورد كه با توجه به ماهيت صنايع غذايی بانوان می توانند سهم به سزایی در آن داشته باشند.

برای اینکه کارگاه بسته بندی خشکبار داشته باشید نیاز به تجهیزات و ماشین آلاتی برای بسته بندی دارید. اگر بخواهیم خرید این تجهیزات را برای شما برآورد کنیم  خرید دستگاه های بسته بندی برای یک کارگاه کوچک حدود 150 میلیون تومان هزینه خواهد داشت. که البته  شما می توانید دستگاه های مورد نیاز خود را به صورت دستگاه های دست دوم نیز تهیه کنید که از لحاظ هزینه ای برای شما به صرفه تر خواهد بود.

توضیحات طرح توجیهی :

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

موضوع طرح : طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی خشکبار

◉ تعداد صفحات :9

◉ حجم فایل: 135 کیلوبایت

تعداد دانلود : 12

◉ تهیه شده در سال : 1382

◉ قیمت :  2000 تومان

 

 

۲,۰۰۰ تومان – خریدموضوعات :
طرح توجیهی

درباره نویسنده

e-tojihi.com 39 نوشته در مرجع دانلود طرح توجیهی ایران دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *