no-img
مرجع دانلود طرح توجیهی ایران

طرح توجیهی تولید پفک نمکی


مرجع دانلود طرح توجیهی ایران
مطالب ویژه
adsads

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی تولید پفک نمکی
امتیاز 3.00 ( 1 رای )
doc
دسامبر 31, 2019
131 کیلوبایت
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی تولید پفک نمکی


 

 

تعریف طرح توجیهی : گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد، گزارش طرح توجیهی، نام دارد.

 

طرح توجیهی تولید پفک نمکی

 

طرح توجیهی تولید پفک نمکی

آرد پفک، یکی از اجزای مهم در تهیه ی انواع پفک ها میباشد. ماده ی پودر مانندی است که از دانه ی غلات یا سایر مواد نشاسته ای به دست می آید. معمولاً آرد پفک را از آسیاب کردن دانه ی گندم تهیه می کنند؛ اما از دانه ی ذرت، گندم سیاه یا (چاودار)، جو، نخود و برنج هم آرد پفک تهیه میشود. اساس آرد پفک را نشاسته تشکیل میدهد که خود، یکی از پیچیده ترین انواع هیدرات کربن میباشد. معمولاً وقتی سخن از آرد پفک به میان می آید، منظور آرد پفک گندم است، چون این نوع آرد پفک بخش عمده ی آرد پفک لازم برای تهیه ی نان و پاستا را شامل میشود. دلیل استفاده وسیع از آرد پفک گندم خواص آن میباشد.

مراحل توليد پفك نمكی با ورود پودر ذرت از قبل آماده شده به ميكسر و رساندن رطوبت آن به 12 % آغاز میشود. سپس پودر وارد اكسترودر شده و در آن به شكل لوله هایی توخالی در آمده و در انتهای سيلندر آن تيغه ای اين لوله ها را به ابعاد دلخواه قطع میكند. در قسمت مخزن آماده سازی لعاب يا دراژه روغن پودر پنير، رنگ های مجاز خوراكی و نمك با درصدهای لازم مخلوط شده و لعاب حاصل وارد 2 عدد تانك ذخيره لعاب میشود. پفك های خارج شده از اكسترودر پس از خشك شدن اوليه توسط دوش هايی به اين لعاب آغشته می گردند و سپس مجددا به مدت 15 دقيقه حرارت داده میشوند تا رطوبت نهايی به 8 برسد. نهايتا پفك توليدی توسط نوار نقاله به قسمت بسته بندی انتقال يافته و در بسته های 20 تا 25 گرمی بسته بندی و كارتن گذاری شده و به انبار منتقل میشوند.

توضیحات طرح توجیهی :

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

موضوع طرح : طرح توجیهی تولید پفک نمکی

◉ تعداد صفحات :9

◉ حجم فایل: 131 کیلوبایت

تعداد دانلود : 12

◉ تهیه شده در سال : 1382

◉ قیمت :  2000 تومان

 

 

۲,۰۰۰ تومان – خریدموضوعات :
طرح توجیهی

درباره نویسنده

e-tojihi.com 39 نوشته در مرجع دانلود طرح توجیهی ایران دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *