no-img
مرجع دانلود طرح توجیهی ایران

طرح توجیهی تولید روغن مایع سویا


مرجع دانلود طرح توجیهی ایران
مطالب ویژه
adsads

ادامه مطلب

PDF
طرح توجیهی تولید روغن مایع سویا
امتیاز 3.00 ( 1 رای )
pdf
دسامبر 31, 2019
113 کیلوبایت
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی تولید روغن مایع سویا


 

 

تعریف طرح توجیهی : گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد، گزارش طرح توجیهی، نام دارد.

 

طرح توجیهی تولید روغن مایع سویا

 

طرح توجیهی تولید روغن مایع سویا

صنایع غذایی انواع گوناگونی محصول از روغن سویا به دست می آورند، همچون کره گیاهی، مایونز، سی سالاد. روغن سویا می تواند در تمام دستور پخت هایی که به روغن گیاهی نیاز می باشد استفاده شود. طعم و بوی ملایم آن اجازه می دهد که مزه اصلی غذا باقی مانده و یکی از روغن هایی می باشد که به طور گسترده در آماده سازی و فرآوری غذا استفاده می شود. این روغن به دلیل اینکه نقطه ی تبخیر بالایی دارد برای پخت و پز مورد استفاده قرار می گیرد. روغن سویا مقاومت کمتری نسبت به روغن آفتابگردان در فرآیند سرخ کردن عمیق دارد و از این رو برای فرآیند سرخ کردن عمیق توصیه نمی شود. همچنین افزایش رنگ قرمز از این روغن نمایانگر افزایش فساد روغن می باشد. دانه سویا حاوی 18 % روغن بوده که مصارف اصلی در شکل روغن مایع برای آشپزی، سالاد، مارگارین و روغن جامد می باشد. مقدار کمی نیز در تهیه بعضی از رنگ ها، روغن جلا و رزین مصرف می شود.

نگرانی ها درباره اثرات نامطلوب اسید های چرب ترانس که باعث افزایش مقدار LDL و کاهش مقدار HDL می شوند، منجر به درخواست ایالات متحده برای درج مقدار اسید چرب ترانس بر روی برچسب مواد غذایی شده است. از آنجایی که بیشتر اسید های چرب ترانس در طی هیدروژناسیون جزئی اسید های چرب چند غیر اشباع تشکیل می شوند، تلاش هایی در جهت به کارگیری تکنولوژی های دیگر از جمله استریفیکاسیون داخلی صورت گرفته است تا بدون اینکه مقدار اسیدهای چرب اشباع افزایش پیدا کند، میزان هیدروژناسیون محدودتر شده و یا از آن اجتناب شود.

توضیحات طرح توجیهی :

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

موضوع طرح : طرح توجیهی تولید روغن مایع سویا

◉ تعداد صفحات :47

◉ حجم فایل: 113 کیلوبایت

تعداد دانلود : 12

◉ تهیه شده در سال : 

◉ قیمت :  2000 تومان

 

 

۲,۰۰۰ تومان – خریدموضوعات :
طرح توجیهی

درباره نویسنده

e-tojihi.com 39 نوشته در مرجع دانلود طرح توجیهی ایران دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *